602 486 324
Komplexní dodávky a servis elektrických systémů.

Kdo jsme ?

Nabízíme Vám své zkušenosti z oblasti průmyslových a zemědělských aplikací, obráběcích strojů, energetiky a bytové a občanské výstavby.

Firma v současnosti zaměstnává několik zaměstnanců, kvalifikovaných a zkušených odborníků, kteří se podílejí na tvorbě projektů, výrobě rozvaděčů, silnoproudých a slaboproudých montážích, revizní a servisní činnosti.

Klíčovým heslem naší společnosti je osobní kvalifikovaný a seriózní přístup k požadavkům našich obchodních partnerů.

Celková úroveň výrobků je zajišťována trvalým sledováním technického vývoje v oboru, zpětným investováním do projekčních softwarových programů a výrobních technologií. Velký důraz klademe na průběžné odborné vzdělávání zaměstnanců.

Cíle společnosti

Cílem společnosti je zaručení nejvyšší kvality dodávaných výrobků a námi poskytovaných služeb. Dosáhnout toho chceme pomocí zvyšování zodpovědnosti, ale i kvalifikace zaměstnanců.

Neustále se přizpůsobujeme a držíme krok s vývoji technologií a to nejen v našem oboru, ale i v oborech souvisejících. V zájmu trvalého rozvoje společnosti bude naše společnost neustále udržovat svou pozici na českém, ale i na evropském trhu.

Spokojenost zákazníků je pro naší společnost na prvním místě.